Naši učenici nagrađeni na festivalu "Dolce piano"

Četvrtak, 10 svibnja 2018 22:49

U četvrtak, 3. svibnja 2018. g. u dvorani glazbenih odjela u Belišću glazbene škole Valpovo/Belišće, održan je drugi međužupanijski festival „Dolce piano“ koji je bio natjecateljskog karaktera. Na festivalu je sudjelovalo šest učenika naše škole. Nakon svečanog otvorenja se nizalo šest kategorija (po jedna za svaki razred osnovne glazbene škole), a sveukupno na festivalu je sudjelovalo 60 učenika iz 9 škola i 3 županije. Samo za tu priliku, voditeljica škole Latinka Ruski je uspjela dopremiti koncertni klavir marke Steinway iz Zagreba. To je bio poseban doživljaj kako za učenike tako i za učitelje jer Steinway slovi za najkvalitetniju vrstu klavira na svijetu. Prije proglašenja nagrada, profesor Vladimir Babin s Muzičke akademije u Zagrebu je održao kratak edukativan koncert za sve sudionike, njihove učitelje i ostalu publiku.

Učenici koji su sudjelovali:
I. kategorija
Marta Jakobfi – I. nagrada
Tanja Mijoč – II. nagrada

II. kategorija
Dorja Bartolić – II. nagrada
Filip Horvatić – II. nagrada

III. kategorija
Leina Leutar – II. nagrada

V. kategorija
Ema Herc – III. nagrada

Učitelji koji su pripremali učenike: Valentina Pavlović (Marta Jakobfi, Tanja Mijoč, Filip Horvatić) Antonija Kovač (Dorja Bartolić, Ema Herc) Magdalena Mandura (Leina Leutar)!

Ocijenite ovaj članak:
(1 ocjena)
Članak otvoren: 1601 puta

Umjetnička škola Beli Manastir

Kralja Tomislava 2, Beli Manastir
  031 705 027 (tajništvo)
  031 705 034 (ravnatelj)
  031 705 028 (računovodstvo)
  031 705 027
  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Područni odjel Darda

Sv. Ivana Krstitelja 100
31 326 Darda

Područni odjel Kneževi Vinogradi

Glavna 44
31 309 Kneževi Vinogradi